Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:53
Obrońców Westerplatte11:54
Derdowskiego11:55
Tetmajera11:56
Bażyńskiego11:57
Uniwersytet11:58
Strzyża PKM12:00
Zajezdnia12:01
Zamenhofa12:02
Wojska Polskiego12:03
Galeria Bałtycka12:05
Klonowa12:07
Jaśkowa Dolina
 
12:09
0 min.
 
Miszewskiego12:112 min.
 
Politechnika12:123 min.
 
Opera Bałtycka12:145 min.
 
Traugutta12:167 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:178 min.
 
Chodowieckiego12:189 min.
 
Brama Oliwska12:1910 min.
 
Dworzec Główny12:2112 min.
 
Hucisko12:2415 min.
 
Powstańców Warszawskich12:2617 min.
 
Paska12:2718 min.
 
Ciasna12:2819 min.
 
Zakopiańska12:2920 min.
 
Skrajna12:3122 min.
 
Siedlce12:3324 min.
 
Piekarnicza12:3728 min.
 
Belgradzka12:3829 min.
 
Warneńska12:4031 min.
 
Budapesztańska12:4233 min.
 
Migowo12:4334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy