Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:44
Obrońców Westerplatte10:45
Derdowskiego10:46
Tetmajera10:47
Bażyńskiego10:48
Uniwersytet10:49
Strzyża PKM10:51
Zajezdnia10:52
Zamenhofa10:53
Wojska Polskiego10:54
Galeria Bałtycka10:56
Klonowa10:58
Jaśkowa Dolina
 
11:00
0 min.
 
Miszewskiego11:022 min.
 
Politechnika11:033 min.
 
Opera Bałtycka11:055 min.
 
Traugutta11:077 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:088 min.
 
Chodowieckiego11:099 min.
 
Brama Oliwska11:1010 min.
 
Dworzec Główny11:1212 min.
 
Hucisko11:1515 min.
 
Powstańców Warszawskich11:1717 min.
 
Paska11:1818 min.
 
Ciasna11:1919 min.
 
Zakopiańska11:2020 min.
 
Skrajna11:2222 min.
 
Siedlce11:2424 min.
 
Piekarnicza11:2828 min.
 
Belgradzka11:2929 min.
 
Warneńska11:3131 min.
 
Budapesztańska11:3333 min.
 
Migowo11:3434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy