Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa16:27
Obrońców Westerplatte16:28
Derdowskiego16:29
Tetmajera16:30
Bażyńskiego16:31
Uniwersytet16:32
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:35
Zamenhofa16:36
Wojska Polskiego16:37
Galeria Bałtycka16:39
Klonowa16:40
Jaśkowa Dolina
 
16:42
0 min.
 
Miszewskiego16:442 min.
 
Politechnika16:453 min.
 
Opera Bałtycka16:475 min.
 
Traugutta16:497 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:508 min.
 
Chodowieckiego16:519 min.
 
Brama Oliwska16:5210 min.
 
Dworzec Główny16:5412 min.
 
Hucisko16:5614 min.
 
Powstańców Warszawskich16:5816 min.
 
Paska16:5917 min.
 
Ciasna17:0018 min.
 
Zakopiańska17:0119 min.
 
Skrajna17:0321 min.
 
Siedlce17:0523 min.
 
Piekarnicza17:0826 min.
 
Belgradzka17:0927 min.
 
Warneńska17:1129 min.
 
Budapesztańska17:1331 min.
 
Migowo17:1432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy