Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa14:47
Obrońców Westerplatte14:48
Derdowskiego14:49
Tetmajera14:50
Bażyńskiego14:51
Uniwersytet14:52
Strzyża PKM14:54
Zajezdnia14:55
Zamenhofa14:56
Wojska Polskiego14:57
Galeria Bałtycka14:59
Klonowa15:00
Jaśkowa Dolina
 
15:02
0 min.
 
Miszewskiego15:042 min.
 
Politechnika15:053 min.
 
Opera Bałtycka15:075 min.
 
Traugutta15:097 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:108 min.
 
Chodowieckiego15:119 min.
 
Brama Oliwska15:1210 min.
 
Dworzec Główny15:1412 min.
 
Hucisko15:1614 min.
 
Powstańców Warszawskich15:1816 min.
 
Paska15:1917 min.
 
Ciasna15:2018 min.
 
Zakopiańska15:2119 min.
 
Skrajna15:2321 min.
 
Siedlce15:2523 min.
 
Piekarnicza15:2826 min.
 
Belgradzka15:2927 min.
 
Warneńska15:3129 min.
 
Budapesztańska15:3331 min.
 
Migowo15:3432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy