Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa13:47
Obrońców Westerplatte13:48
Derdowskiego13:49
Tetmajera13:50
Bażyńskiego13:51
Uniwersytet13:52
Strzyża PKM13:54
Zajezdnia13:55
Zamenhofa13:56
Wojska Polskiego13:57
Galeria Bałtycka13:59
Klonowa14:00
Jaśkowa Dolina
 
14:02
0 min.
 
Miszewskiego14:042 min.
 
Politechnika14:053 min.
 
Opera Bałtycka14:075 min.
 
Traugutta14:097 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:108 min.
 
Chodowieckiego14:119 min.
 
Brama Oliwska14:1210 min.
 
Dworzec Główny14:1412 min.
 
Hucisko14:1614 min.
 
Powstańców Warszawskich14:1816 min.
 
Paska14:1917 min.
 
Ciasna14:2018 min.
 
Zakopiańska14:2119 min.
 
Skrajna14:2321 min.
 
Siedlce14:2523 min.
 
Piekarnicza14:2826 min.
 
Belgradzka14:2927 min.
 
Warneńska14:3129 min.
 
Budapesztańska14:3331 min.
 
Migowo14:3432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy