Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:07
Obrońców Westerplatte11:08
Derdowskiego11:09
Tetmajera11:10
Bażyńskiego11:11
Uniwersytet11:12
Strzyża PKM11:14
Zajezdnia11:15
Zamenhofa11:16
Wojska Polskiego11:17
Galeria Bałtycka11:19
Klonowa11:20
Jaśkowa Dolina
 
11:22
0 min.
 
Miszewskiego11:242 min.
 
Politechnika11:253 min.
 
Opera Bałtycka11:275 min.
 
Traugutta11:297 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:308 min.
 
Chodowieckiego11:319 min.
 
Brama Oliwska11:3210 min.
 
Dworzec Główny11:3412 min.
 
Hucisko11:3614 min.
 
Powstańców Warszawskich11:3816 min.
 
Paska11:3917 min.
 
Ciasna11:4018 min.
 
Zakopiańska11:4119 min.
 
Skrajna11:4321 min.
 
Siedlce11:4523 min.
 
Piekarnicza11:4826 min.
 
Belgradzka11:4927 min.
 
Warneńska11:5129 min.
 
Budapesztańska11:5331 min.
 
Migowo11:5432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy