Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:07
Obrońców Westerplatte10:08
Derdowskiego10:09
Tetmajera10:10
Bażyńskiego10:11
Uniwersytet10:12
Strzyża PKM10:14
Zajezdnia10:15
Zamenhofa10:16
Wojska Polskiego10:17
Galeria Bałtycka10:19
Klonowa10:20
Jaśkowa Dolina
 
10:22
0 min.
 
Miszewskiego10:242 min.
 
Politechnika10:253 min.
 
Opera Bałtycka10:275 min.
 
Traugutta10:297 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:308 min.
 
Chodowieckiego10:319 min.
 
Brama Oliwska10:3210 min.
 
Dworzec Główny10:3412 min.
 
Hucisko10:3614 min.
 
Powstańców Warszawskich10:3816 min.
 
Paska10:3917 min.
 
Ciasna10:4018 min.
 
Zakopiańska10:4119 min.
 
Skrajna10:4321 min.
 
Siedlce10:4523 min.
 
Piekarnicza10:4826 min.
 
Belgradzka10:4927 min.
 
Warneńska10:5129 min.
 
Budapesztańska10:5331 min.
 
Migowo10:5432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy