Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa06:55
Obrońców Westerplatte06:56
Derdowskiego06:57
Tetmajera06:58
Bażyńskiego06:59
Uniwersytet07:00
Strzyża PKM07:02
Zajezdnia07:03
Zamenhofa07:04
Wojska Polskiego07:05
Galeria Bałtycka07:07
Klonowa07:09
Jaśkowa Dolina
 
07:11
0 min.
 
Miszewskiego07:132 min.
 
Politechnika07:143 min.
 
Opera Bałtycka07:165 min.
 
Traugutta07:187 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:198 min.
 
Chodowieckiego07:209 min.
 
Brama Oliwska07:2110 min.
 
Dworzec Główny07:2312 min.
 
Hucisko07:2615 min.
 
Powstańców Warszawskich07:2817 min.
 
Paska07:2918 min.
 
Ciasna07:3019 min.
 
Zakopiańska07:3120 min.
 
Skrajna07:3322 min.
 
Siedlce07:3524 min.
 
Piekarnicza07:3928 min.
 
Belgradzka07:4029 min.
 
Warneńska07:4231 min.
 
Budapesztańska07:4433 min.
 
Migowo07:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy