Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa20:07
Obrońców Westerplatte20:08
Derdowskiego20:09
Tetmajera20:10
Bażyńskiego20:11
Uniwersytet20:12
Strzyża PKM20:14
Zajezdnia20:15
Zamenhofa20:16
Wojska Polskiego20:17
Galeria Bałtycka20:19
Klonowa20:20
Jaśkowa Dolina
 
20:22
0 min.
 
Miszewskiego20:242 min.
 
Politechnika20:253 min.
 
Opera Bałtycka20:275 min.
 
Traugutta20:297 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:308 min.
 
Chodowieckiego20:319 min.
 
Brama Oliwska20:3210 min.
 
Dworzec Główny20:3412 min.
 
Hucisko20:3614 min.
 
Powstańców Warszawskich20:3816 min.
 
Paska20:3917 min.
 
Ciasna20:4018 min.
 
Zakopiańska20:4119 min.
 
Skrajna20:4321 min.
 
Siedlce20:4523 min.
 
Piekarnicza20:4826 min.
 
Belgradzka20:4927 min.
 
Warneńska20:5129 min.
 
Budapesztańska20:5331 min.
 
Migowo20:5432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy