Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa11:27
Obrońców Westerplatte11:28
Derdowskiego11:29
Tetmajera11:30
Bażyńskiego11:31
Uniwersytet11:32
Strzyża PKM11:34
Zajezdnia11:35
Zamenhofa11:36
Wojska Polskiego11:37
Galeria Bałtycka11:39
Klonowa11:40
Jaśkowa Dolina
 
11:42
0 min.
 
Miszewskiego11:442 min.
 
Politechnika11:453 min.
 
Opera Bałtycka11:475 min.
 
Traugutta11:497 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:508 min.
 
Chodowieckiego11:519 min.
 
Brama Oliwska11:5210 min.
 
Dworzec Główny11:5412 min.
 
Hucisko11:5614 min.
 
Powstańców Warszawskich11:5816 min.
 
Paska11:5917 min.
 
Ciasna12:0018 min.
 
Zakopiańska12:0119 min.
 
Skrajna12:0321 min.
 
Siedlce12:0523 min.
 
Piekarnicza12:0826 min.
 
Belgradzka12:0927 min.
 
Warneńska12:1129 min.
 
Budapesztańska12:1331 min.
 
Migowo12:1432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy