Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa16:55
Obrońców Westerplatte16:56
Derdowskiego16:57
Tetmajera16:58
Bażyńskiego16:59
Uniwersytet17:00
Strzyża PKM17:02
Zajezdnia17:03
Zamenhofa17:04
Wojska Polskiego17:05
Galeria Bałtycka17:07
Klonowa
 
17:09
0 min.
 
Jaśkowa Dolina17:112 min.
 
Miszewskiego17:134 min.
 
Politechnika17:145 min.
 
Opera Bałtycka17:167 min.
 
Traugutta17:189 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1910 min.
 
Chodowieckiego17:2011 min.
 
Brama Oliwska17:2112 min.
 
Dworzec Główny17:2314 min.
 
Hucisko17:2617 min.
 
Powstańców Warszawskich17:2819 min.
 
Paska17:2920 min.
 
Ciasna17:3021 min.
 
Zakopiańska17:3122 min.
 
Skrajna17:3324 min.
 
Siedlce17:3526 min.
 
Piekarnicza17:3930 min.
 
Belgradzka17:4031 min.
 
Warneńska17:4233 min.
 
Budapesztańska17:4435 min.
 
Migowo17:4536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy