Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa05:37
Obrońców Westerplatte05:38
Derdowskiego05:39
Tetmajera05:40
Bażyńskiego05:41
Uniwersytet05:42
Strzyża PKM05:44
Zajezdnia05:45
Zamenhofa05:46
Wojska Polskiego05:47
Galeria Bałtycka05:49
Klonowa
 
05:50
0 min.
 
Jaśkowa Dolina05:522 min.
 
Miszewskiego05:544 min.
 
Politechnika05:555 min.
 
Opera Bałtycka05:577 min.
 
Traugutta05:599 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:0010 min.
 
Chodowieckiego06:0111 min.
 
Brama Oliwska06:0212 min.
 
Dworzec Główny06:0414 min.
 
Hucisko06:0616 min.
 
Powstańców Warszawskich06:0818 min.
 
Paska06:0919 min.
 
Ciasna06:1020 min.
 
Zakopiańska06:1121 min.
 
Skrajna06:1323 min.
 
Siedlce06:1525 min.
 
Piekarnicza06:1828 min.
 
Belgradzka06:1929 min.
 
Warneńska06:2131 min.
 
Budapesztańska06:2333 min.
 
Migowo06:2434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy