Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa22:37
Obrońców Westerplatte22:38
Derdowskiego22:39
Tetmajera22:40
Bażyńskiego22:41
Uniwersytet22:42
Strzyża PKM22:44
Zajezdnia22:45
Zamenhofa22:46
Wojska Polskiego
 
22:47
0 min.
 
Galeria Bałtycka22:492 min.
 
Klonowa22:503 min.
 
Jaśkowa Dolina22:525 min.
 
Miszewskiego22:547 min.
 
Politechnika22:558 min.
 
Opera Bałtycka22:5710 min.
 
Traugutta22:5912 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:0013 min.
 
Chodowieckiego23:0114 min.
 
Brama Oliwska23:0215 min.
 
Dworzec Główny23:0417 min.
 
Hucisko23:0619 min.
 
Powstańców Warszawskich23:0821 min.
 
Paska23:0922 min.
 
Ciasna23:1023 min.
 
Zakopiańska23:1124 min.
 
Skrajna23:1326 min.
 
Siedlce23:1528 min.
 
Piekarnicza23:1831 min.
 
Belgradzka23:1932 min.
 
Warneńska23:2134 min.
 
Budapesztańska23:2336 min.
 
Migowo23:2437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy