Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa07:23
Obrońców Westerplatte07:24
Derdowskiego07:25
Tetmajera07:26
Bażyńskiego07:27
Uniwersytet07:28
Strzyża PKM07:30
Zajezdnia07:31
Zamenhofa07:32
Wojska Polskiego
 
07:33
0 min.
 
Galeria Bałtycka07:352 min.
 
Klonowa07:374 min.
 
Jaśkowa Dolina07:396 min.
 
Miszewskiego07:418 min.
 
Politechnika07:429 min.
 
Opera Bałtycka07:4411 min.
 
Traugutta07:4613 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4714 min.
 
Chodowieckiego07:4815 min.
 
Brama Oliwska07:4916 min.
 
Dworzec Główny07:5118 min.
 
Hucisko07:5421 min.
 
Powstańców Warszawskich07:5623 min.
 
Paska07:5724 min.
 
Ciasna07:5825 min.
 
Zakopiańska07:5926 min.
 
Skrajna08:0128 min.
 
Siedlce08:0330 min.
 
Piekarnicza08:0734 min.
 
Belgradzka08:0835 min.
 
Warneńska08:1037 min.
 
Budapesztańska08:1239 min.
 
Migowo08:1340 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy