Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa07:07
Obrońców Westerplatte07:08
Derdowskiego07:09
Tetmajera07:10
Bażyńskiego07:11
Uniwersytet07:12
Strzyża PKM07:14
Zajezdnia07:15
Zamenhofa07:16
Wojska Polskiego
 
07:17
0 min.
 
Galeria Bałtycka07:192 min.
 
Klonowa07:203 min.
 
Jaśkowa Dolina07:225 min.
 
Miszewskiego07:247 min.
 
Politechnika07:258 min.
 
Opera Bałtycka07:2710 min.
 
Traugutta07:2912 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3013 min.
 
Chodowieckiego07:3114 min.
 
Brama Oliwska07:3215 min.
 
Dworzec Główny07:3417 min.
 
Hucisko07:3619 min.
 
Powstańców Warszawskich07:3821 min.
 
Paska07:3922 min.
 
Ciasna07:4023 min.
 
Zakopiańska07:4124 min.
 
Skrajna07:4326 min.
 
Siedlce07:4528 min.
 
Piekarnicza07:4831 min.
 
Belgradzka07:4932 min.
 
Warneńska07:5134 min.
 
Budapesztańska07:5336 min.
 
Migowo07:5437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy