Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo22:12
Budapesztańska22:13
Warneńska22:15
Belgradzka22:17
Piekarnicza22:18
Siedlce22:22
Skrajna22:23
Zakopiańska22:24
Ciasna22:25
Paska22:26
Powstańców Warszawskich22:28
Hucisko
 
22:30
0 min.
 
Dworzec Główny22:322 min.
 
Brama Oliwska22:344 min.
 
Chodowieckiego22:355 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:366 min.
 
Traugutta22:377 min.
 
Opera Bałtycka22:399 min.
 
Politechnika22:4010 min.
 
Miszewskiego22:4111 min.
 
Jaśkowa Dolina22:4313 min.
 
Klonowa22:4414 min.
 
Galeria Bałtycka22:4616 min.
 
Wojska Polskiego22:4818 min.
 
Zamenhofa22:4919 min.
 
Zajezdnia22:5020 min.
 
Strzyża PKM22:5121 min.
 
Uniwersytet22:5222 min.
 
Bażyńskiego22:5323 min.
 
Tetmajera22:5424 min.
 
Derdowskiego22:5525 min.
 
Obrońców Westerplatte22:5626 min.
 
Oliwa22:5727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy