Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo21:12
Budapesztańska21:13
Warneńska21:15
Belgradzka21:17
Piekarnicza21:18
Siedlce21:22
Skrajna21:23
Zakopiańska21:24
Ciasna21:25
Paska21:26
Powstańców Warszawskich21:28
Hucisko
 
21:30
0 min.
 
Dworzec Główny21:322 min.
 
Brama Oliwska21:344 min.
 
Chodowieckiego21:355 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:366 min.
 
Traugutta21:377 min.
 
Opera Bałtycka21:399 min.
 
Politechnika21:4010 min.
 
Miszewskiego21:4111 min.
 
Jaśkowa Dolina21:4313 min.
 
Klonowa21:4414 min.
 
Galeria Bałtycka21:4616 min.
 
Wojska Polskiego21:4818 min.
 
Zamenhofa21:4919 min.
 
Zajezdnia21:5020 min.
 
Strzyża PKM21:5121 min.
 
Uniwersytet21:5222 min.
 
Bażyńskiego21:5323 min.
 
Tetmajera21:5424 min.
 
Derdowskiego21:5525 min.
 
Obrońców Westerplatte21:5626 min.
 
Oliwa21:5727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy