Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo19:59
Budapesztańska20:00
Warneńska20:02
Belgradzka20:04
Piekarnicza20:05
Siedlce20:09
Skrajna20:10
Zakopiańska20:11
Ciasna20:12
Paska20:13
Powstańców Warszawskich20:15
Hucisko
 
20:18
0 min.
 
Dworzec Główny20:202 min.
 
Brama Oliwska20:224 min.
 
Chodowieckiego20:235 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:246 min.
 
Traugutta20:257 min.
 
Opera Bałtycka20:279 min.
 
Politechnika20:2810 min.
 
Miszewskiego20:2911 min.
 
Jaśkowa Dolina20:3113 min.
 
Klonowa20:3214 min.
 
Galeria Bałtycka20:3416 min.
 
Wojska Polskiego20:3618 min.
 
Zamenhofa20:3719 min.
 
Zajezdnia20:3820 min.
 
Strzyża PKM20:3921 min.
 
Uniwersytet20:4123 min.
 
Bażyńskiego20:4224 min.
 
Tetmajera20:4325 min.
 
Derdowskiego20:4426 min.
 
Obrońców Westerplatte20:4527 min.
 
Oliwa20:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy