Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo19:31
Budapesztańska19:32
Warneńska19:34
Belgradzka19:36
Piekarnicza19:37
Siedlce19:41
Skrajna19:42
Zakopiańska19:43
Ciasna19:44
Paska19:45
Powstańców Warszawskich19:47
Hucisko
 
19:50
0 min.
 
Dworzec Główny19:522 min.
 
Brama Oliwska19:544 min.
 
Chodowieckiego19:555 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:566 min.
 
Traugutta19:577 min.
 
Opera Bałtycka19:599 min.
 
Politechnika20:0010 min.
 
Miszewskiego20:0111 min.
 
Jaśkowa Dolina20:0313 min.
 
Klonowa20:0414 min.
 
Galeria Bałtycka20:0616 min.
 
Wojska Polskiego20:0818 min.
 
Zamenhofa20:0919 min.
 
Zajezdnia20:1020 min.
 
Strzyża PKM20:1121 min.
 
Uniwersytet20:1323 min.
 
Bażyńskiego20:1424 min.
 
Tetmajera20:1525 min.
 
Derdowskiego20:1626 min.
 
Obrońców Westerplatte20:1727 min.
 
Oliwa20:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy