Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo18:11
Budapesztańska18:12
Warneńska18:14
Belgradzka18:16
Piekarnicza18:17
Siedlce18:21
Skrajna18:22
Zakopiańska18:23
Ciasna18:24
Paska18:25
Powstańców Warszawskich18:27
Hucisko
 
18:30
0 min.
 
Dworzec Główny18:322 min.
 
Brama Oliwska18:344 min.
 
Chodowieckiego18:355 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:366 min.
 
Traugutta18:388 min.
 
Opera Bałtycka18:4010 min.
 
Politechnika18:4111 min.
 
Miszewskiego18:4212 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4414 min.
 
Klonowa18:4616 min.
 
Galeria Bałtycka18:4818 min.
 
Wojska Polskiego18:5020 min.
 
Zamenhofa18:5121 min.
 
Zajezdnia18:5222 min.
 
Strzyża PKM18:5323 min.
 
Uniwersytet18:5525 min.
 
Bażyńskiego18:5626 min.
 
Tetmajera18:5727 min.
 
Derdowskiego18:5828 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5929 min.
 
Oliwa19:0030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy