Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Migowo17:31
Budapesztańska17:32
Warneńska17:34
Belgradzka17:36
Piekarnicza17:37
Siedlce17:41
Skrajna17:42
Zakopiańska17:43
Ciasna17:44
Paska17:45
Powstańców Warszawskich17:47
Hucisko
 
17:50
0 min.
 
Dworzec Główny17:522 min.
 
Brama Oliwska17:544 min.
 
Chodowieckiego17:555 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:566 min.
 
Traugutta17:588 min.
 
Opera Bałtycka18:0010 min.
 
Politechnika18:0111 min.
 
Miszewskiego18:0212 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0414 min.
 
Klonowa18:0616 min.
 
Galeria Bałtycka18:0818 min.
 
Wojska Polskiego18:1020 min.
 
Zamenhofa18:1121 min.
 
Zajezdnia18:1222 min.
 
Strzyża PKM18:1323 min.
 
Uniwersytet18:1525 min.
 
Bażyńskiego18:1626 min.
 
Tetmajera18:1727 min.
 
Derdowskiego18:1828 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1929 min.
 
Oliwa18:2030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy