Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Migowo15:32
Budapesztańska15:33
Warneńska15:35
Belgradzka15:37
Piekarnicza15:38
Siedlce15:42
Skrajna15:43
Zakopiańska15:44
Ciasna15:45
Paska15:46
Powstańców Warszawskich15:48
Hucisko
 
15:51
0 min.
 
Dworzec Główny15:532 min.
 
Brama Oliwska15:554 min.
 
Chodowieckiego15:565 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:576 min.
 
Traugutta15:598 min.
 
Opera Bałtycka16:0110 min.
 
Politechnika16:0211 min.
 
Miszewskiego16:0312 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0514 min.
 
Klonowa16:0716 min.
 
Galeria Bałtycka16:0918 min.
 
Wojska Polskiego16:1120 min.
 
Zamenhofa16:1221 min.
 
Zajezdnia16:1322 min.
 
Strzyża PKM16:1423 min.
 
Uniwersytet16:1625 min.
 
Bażyńskiego16:1726 min.
 
Tetmajera16:1827 min.
 
Derdowskiego16:1928 min.
 
Obrońców Westerplatte16:2029 min.
 
Oliwa16:2130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy