Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo15:22
Budapesztańska15:23
Warneńska15:25
Belgradzka15:27
Piekarnicza15:28
Siedlce15:32
Skrajna15:33
Zakopiańska15:34
Ciasna15:35
Paska15:36
Powstańców Warszawskich15:38
Hucisko
 
15:41
0 min.
 
Dworzec Główny15:432 min.
 
Brama Oliwska15:454 min.
 
Chodowieckiego15:465 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:476 min.
 
Traugutta15:498 min.
 
Opera Bałtycka15:5110 min.
 
Politechnika15:5211 min.
 
Miszewskiego15:5312 min.
 
Jaśkowa Dolina15:5514 min.
 
Klonowa15:5716 min.
 
Galeria Bałtycka15:5918 min.
 
Wojska Polskiego16:0120 min.
 
Zamenhofa16:0221 min.
 
Zajezdnia16:0322 min.
 
Strzyża PKM16:0423 min.
 
Uniwersytet16:0625 min.
 
Bażyńskiego16:0726 min.
 
Tetmajera16:0827 min.
 
Derdowskiego16:0928 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1029 min.
 
Oliwa16:1130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy