Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo14:42
Budapesztańska14:43
Warneńska14:45
Belgradzka14:47
Piekarnicza14:48
Siedlce14:52
Skrajna14:53
Zakopiańska14:54
Ciasna14:55
Paska14:56
Powstańców Warszawskich14:58
Hucisko
 
15:01
0 min.
 
Dworzec Główny15:032 min.
 
Brama Oliwska15:054 min.
 
Chodowieckiego15:065 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:076 min.
 
Traugutta15:098 min.
 
Opera Bałtycka15:1110 min.
 
Politechnika15:1211 min.
 
Miszewskiego15:1312 min.
 
Jaśkowa Dolina15:1514 min.
 
Klonowa15:1716 min.
 
Galeria Bałtycka15:1918 min.
 
Wojska Polskiego15:2120 min.
 
Zamenhofa15:2221 min.
 
Zajezdnia15:2322 min.
 
Strzyża PKM15:2423 min.
 
Uniwersytet15:2625 min.
 
Bażyńskiego15:2726 min.
 
Tetmajera15:2827 min.
 
Derdowskiego15:2928 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3029 min.
 
Oliwa15:3130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy