Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Migowo14:32
Budapesztańska14:33
Warneńska14:35
Belgradzka14:37
Piekarnicza14:38
Siedlce14:42
Skrajna14:43
Zakopiańska14:44
Ciasna14:45
Paska14:46
Powstańców Warszawskich14:48
Hucisko
 
14:51
0 min.
 
Dworzec Główny14:532 min.
 
Brama Oliwska14:554 min.
 
Chodowieckiego14:565 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:576 min.
 
Traugutta14:598 min.
 
Opera Bałtycka15:0110 min.
 
Politechnika15:0211 min.
 
Miszewskiego15:0312 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0514 min.
 
Klonowa15:0716 min.
 
Galeria Bałtycka15:0918 min.
 
Wojska Polskiego15:1120 min.
 
Zamenhofa15:1221 min.
 
Zajezdnia15:1322 min.
 
Strzyża PKM15:1423 min.
 
Uniwersytet15:1625 min.
 
Bażyńskiego15:1726 min.
 
Tetmajera15:1827 min.
 
Derdowskiego15:1928 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2029 min.
 
Oliwa15:2130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy