Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Migowo13:52
Budapesztańska13:53
Warneńska13:55
Belgradzka13:57
Piekarnicza13:58
Siedlce14:02
Skrajna14:03
Zakopiańska14:04
Ciasna14:05
Paska14:06
Powstańców Warszawskich14:08
Hucisko
 
14:11
0 min.
 
Dworzec Główny14:132 min.
 
Brama Oliwska14:154 min.
 
Chodowieckiego14:165 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:176 min.
 
Traugutta14:198 min.
 
Opera Bałtycka14:2110 min.
 
Politechnika14:2211 min.
 
Miszewskiego14:2312 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2514 min.
 
Klonowa14:2716 min.
 
Galeria Bałtycka14:2918 min.
 
Wojska Polskiego14:3120 min.
 
Zamenhofa14:3221 min.
 
Zajezdnia14:3322 min.
 
Strzyża PKM14:3423 min.
 
Uniwersytet14:3625 min.
 
Bażyńskiego14:3726 min.
 
Tetmajera14:3827 min.
 
Derdowskiego14:3928 min.
 
Obrońców Westerplatte14:4029 min.
 
Oliwa14:4130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy