Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo13:42
Budapesztańska13:43
Warneńska13:45
Belgradzka13:47
Piekarnicza13:48
Siedlce13:52
Skrajna13:53
Zakopiańska13:54
Ciasna13:55
Paska13:56
Powstańców Warszawskich13:58
Hucisko
 
14:01
0 min.
 
Dworzec Główny14:032 min.
 
Brama Oliwska14:054 min.
 
Chodowieckiego14:065 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:076 min.
 
Traugutta14:098 min.
 
Opera Bałtycka14:1110 min.
 
Politechnika14:1211 min.
 
Miszewskiego14:1312 min.
 
Jaśkowa Dolina14:1514 min.
 
Klonowa14:1716 min.
 
Galeria Bałtycka14:1918 min.
 
Wojska Polskiego14:2120 min.
 
Zamenhofa14:2221 min.
 
Zajezdnia14:2322 min.
 
Strzyża PKM14:2423 min.
 
Uniwersytet14:2625 min.
 
Bażyńskiego14:2726 min.
 
Tetmajera14:2827 min.
 
Derdowskiego14:2928 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3029 min.
 
Oliwa14:3130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy