Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo13:30
Budapesztańska13:31
Warneńska13:33
Belgradzka13:35
Piekarnicza13:36
Siedlce13:40
Skrajna13:41
Zakopiańska13:42
Ciasna13:43
Paska13:44
Powstańców Warszawskich13:46
Hucisko
 
13:49
0 min.
 
Dworzec Główny13:512 min.
 
Brama Oliwska13:534 min.
 
Chodowieckiego13:545 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:556 min.
 
Traugutta13:578 min.
 
Opera Bałtycka13:5910 min.
 
Politechnika14:0011 min.
 
Miszewskiego14:0112 min.
 
Jaśkowa Dolina14:0314 min.
 
Klonowa14:0516 min.
 
Galeria Bałtycka14:0718 min.
 
Wojska Polskiego14:0920 min.
 
Zamenhofa14:1021 min.
 
Zajezdnia14:1122 min.
 
Strzyża PKM14:1223 min.
 
Uniwersytet14:1425 min.
 
Bażyńskiego14:1526 min.
 
Tetmajera14:1627 min.
 
Derdowskiego14:1728 min.
 
Obrońców Westerplatte14:1829 min.
 
Oliwa14:1930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy