Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo13:20
Budapesztańska13:21
Warneńska13:23
Belgradzka13:25
Piekarnicza13:26
Siedlce13:30
Skrajna13:31
Zakopiańska13:32
Ciasna13:33
Paska13:34
Powstańców Warszawskich13:36
Hucisko
 
13:39
0 min.
 
Dworzec Główny13:412 min.
 
Brama Oliwska13:434 min.
 
Chodowieckiego13:445 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:456 min.
 
Traugutta13:478 min.
 
Opera Bałtycka13:4910 min.
 
Politechnika13:5011 min.
 
Miszewskiego13:5112 min.
 
Jaśkowa Dolina13:5314 min.
 
Klonowa13:5516 min.
 
Galeria Bałtycka13:5718 min.
 
Wojska Polskiego13:5920 min.
 
Zamenhofa14:0021 min.
 
Zajezdnia14:0122 min.
 
Strzyża PKM14:0223 min.
 
Uniwersytet14:0425 min.
 
Bażyńskiego14:0526 min.
 
Tetmajera14:0627 min.
 
Derdowskiego14:0728 min.
 
Obrońców Westerplatte14:0829 min.
 
Oliwa14:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy