Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo12:20
Budapesztańska12:21
Warneńska12:23
Belgradzka12:25
Piekarnicza12:26
Siedlce12:30
Skrajna12:31
Zakopiańska12:32
Ciasna12:33
Paska12:34
Powstańców Warszawskich12:36
Hucisko
 
12:39
0 min.
 
Dworzec Główny12:412 min.
 
Brama Oliwska12:434 min.
 
Chodowieckiego12:445 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:456 min.
 
Traugutta12:478 min.
 
Opera Bałtycka12:4910 min.
 
Politechnika12:5011 min.
 
Miszewskiego12:5112 min.
 
Jaśkowa Dolina12:5314 min.
 
Klonowa12:5516 min.
 
Galeria Bałtycka12:5718 min.
 
Wojska Polskiego12:5920 min.
 
Zamenhofa13:0021 min.
 
Zajezdnia13:0122 min.
 
Strzyża PKM13:0223 min.
 
Uniwersytet13:0425 min.
 
Bażyńskiego13:0526 min.
 
Tetmajera13:0627 min.
 
Derdowskiego13:0728 min.
 
Obrońców Westerplatte13:0829 min.
 
Oliwa13:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy