Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo12:00
Budapesztańska12:01
Warneńska12:03
Belgradzka12:05
Piekarnicza12:06
Siedlce12:10
Skrajna12:11
Zakopiańska12:12
Ciasna12:13
Paska12:14
Powstańców Warszawskich12:16
Hucisko
 
12:19
0 min.
 
Dworzec Główny12:212 min.
 
Brama Oliwska12:234 min.
 
Chodowieckiego12:245 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:256 min.
 
Traugutta12:278 min.
 
Opera Bałtycka12:2910 min.
 
Politechnika12:3011 min.
 
Miszewskiego12:3112 min.
 
Jaśkowa Dolina12:3314 min.
 
Klonowa12:3516 min.
 
Galeria Bałtycka12:3718 min.
 
Wojska Polskiego12:3920 min.
 
Zamenhofa12:4021 min.
 
Zajezdnia12:4122 min.
 
Strzyża PKM12:4223 min.
 
Uniwersytet12:4425 min.
 
Bażyńskiego12:4526 min.
 
Tetmajera12:4627 min.
 
Derdowskiego12:4728 min.
 
Obrońców Westerplatte12:4829 min.
 
Oliwa12:4930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy