Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo11:20
Budapesztańska11:21
Warneńska11:23
Belgradzka11:25
Piekarnicza11:26
Siedlce11:30
Skrajna11:31
Zakopiańska11:32
Ciasna11:33
Paska11:34
Powstańców Warszawskich11:36
Hucisko
 
11:39
0 min.
 
Dworzec Główny11:412 min.
 
Brama Oliwska11:434 min.
 
Chodowieckiego11:445 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:456 min.
 
Traugutta11:478 min.
 
Opera Bałtycka11:4910 min.
 
Politechnika11:5011 min.
 
Miszewskiego11:5112 min.
 
Jaśkowa Dolina11:5314 min.
 
Klonowa11:5516 min.
 
Galeria Bałtycka11:5718 min.
 
Wojska Polskiego11:5920 min.
 
Zamenhofa12:0021 min.
 
Zajezdnia12:0122 min.
 
Strzyża PKM12:0223 min.
 
Uniwersytet12:0425 min.
 
Bażyńskiego12:0526 min.
 
Tetmajera12:0627 min.
 
Derdowskiego12:0728 min.
 
Obrońców Westerplatte12:0829 min.
 
Oliwa12:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy