Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo10:50
Budapesztańska10:51
Warneńska10:53
Belgradzka10:55
Piekarnicza10:56
Siedlce11:00
Skrajna11:01
Zakopiańska11:02
Ciasna11:03
Paska11:04
Powstańców Warszawskich11:06
Hucisko
 
11:09
0 min.
 
Dworzec Główny11:112 min.
 
Brama Oliwska11:134 min.
 
Chodowieckiego11:145 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:156 min.
 
Traugutta11:178 min.
 
Opera Bałtycka11:1910 min.
 
Politechnika11:2011 min.
 
Miszewskiego11:2112 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2314 min.
 
Klonowa11:2516 min.
 
Galeria Bałtycka11:2718 min.
 
Wojska Polskiego11:2920 min.
 
Zamenhofa11:3021 min.
 
Zajezdnia11:3122 min.
 
Strzyża PKM11:3223 min.
 
Uniwersytet11:3425 min.
 
Bażyńskiego11:3526 min.
 
Tetmajera11:3627 min.
 
Derdowskiego11:3728 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3829 min.
 
Oliwa11:3930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy