Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Migowo10:40
Budapesztańska10:41
Warneńska10:43
Belgradzka10:45
Piekarnicza10:46
Siedlce10:50
Skrajna10:51
Zakopiańska10:52
Ciasna10:53
Paska10:54
Powstańców Warszawskich10:56
Hucisko
 
10:59
0 min.
 
Dworzec Główny11:012 min.
 
Brama Oliwska11:034 min.
 
Chodowieckiego11:045 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:056 min.
 
Traugutta11:078 min.
 
Opera Bałtycka11:0910 min.
 
Politechnika11:1011 min.
 
Miszewskiego11:1112 min.
 
Jaśkowa Dolina11:1314 min.
 
Klonowa11:1516 min.
 
Galeria Bałtycka11:1718 min.
 
Wojska Polskiego11:1920 min.
 
Zamenhofa11:2021 min.
 
Zajezdnia11:2122 min.
 
Strzyża PKM11:2223 min.
 
Uniwersytet11:2425 min.
 
Bażyńskiego11:2526 min.
 
Tetmajera11:2627 min.
 
Derdowskiego11:2728 min.
 
Obrońców Westerplatte11:2829 min.
 
Oliwa11:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy