Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo10:10
Budapesztańska10:11
Warneńska10:13
Belgradzka10:15
Piekarnicza10:16
Siedlce10:20
Skrajna10:21
Zakopiańska10:22
Ciasna10:23
Paska10:24
Powstańców Warszawskich10:26
Hucisko
 
10:29
0 min.
 
Dworzec Główny10:312 min.
 
Brama Oliwska10:334 min.
 
Chodowieckiego10:345 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:356 min.
 
Traugutta10:378 min.
 
Opera Bałtycka10:3910 min.
 
Politechnika10:4011 min.
 
Miszewskiego10:4112 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4314 min.
 
Klonowa10:4516 min.
 
Galeria Bałtycka10:4718 min.
 
Wojska Polskiego10:4920 min.
 
Zamenhofa10:5021 min.
 
Zajezdnia10:5122 min.
 
Strzyża PKM10:5223 min.
 
Uniwersytet10:5425 min.
 
Bażyńskiego10:5526 min.
 
Tetmajera10:5627 min.
 
Derdowskiego10:5728 min.
 
Obrońców Westerplatte10:5829 min.
 
Oliwa10:5930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy