Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo09:20
Budapesztańska09:21
Warneńska09:23
Belgradzka09:25
Piekarnicza09:26
Siedlce09:30
Skrajna09:31
Zakopiańska09:32
Ciasna09:33
Paska09:34
Powstańców Warszawskich09:36
Hucisko
 
09:39
0 min.
 
Dworzec Główny09:412 min.
 
Brama Oliwska09:434 min.
 
Chodowieckiego09:445 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:456 min.
 
Traugutta09:478 min.
 
Opera Bałtycka09:4910 min.
 
Politechnika09:5011 min.
 
Miszewskiego09:5112 min.
 
Jaśkowa Dolina09:5314 min.
 
Klonowa09:5516 min.
 
Galeria Bałtycka09:5718 min.
 
Wojska Polskiego09:5920 min.
 
Zamenhofa10:0021 min.
 
Zajezdnia10:0122 min.
 
Strzyża PKM10:0223 min.
 
Uniwersytet10:0425 min.
 
Bażyńskiego10:0526 min.
 
Tetmajera10:0627 min.
 
Derdowskiego10:0728 min.
 
Obrońców Westerplatte10:0829 min.
 
Oliwa10:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy