Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo09:10
Budapesztańska09:11
Warneńska09:13
Belgradzka09:15
Piekarnicza09:16
Siedlce09:20
Skrajna09:21
Zakopiańska09:22
Ciasna09:23
Paska09:24
Powstańców Warszawskich09:26
Hucisko
 
09:29
0 min.
 
Dworzec Główny09:312 min.
 
Brama Oliwska09:334 min.
 
Chodowieckiego09:345 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:356 min.
 
Traugutta09:378 min.
 
Opera Bałtycka09:3910 min.
 
Politechnika09:4011 min.
 
Miszewskiego09:4112 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4314 min.
 
Klonowa09:4516 min.
 
Galeria Bałtycka09:4718 min.
 
Wojska Polskiego09:4920 min.
 
Zamenhofa09:5021 min.
 
Zajezdnia09:5122 min.
 
Strzyża PKM09:5223 min.
 
Uniwersytet09:5425 min.
 
Bażyńskiego09:5526 min.
 
Tetmajera09:5627 min.
 
Derdowskiego09:5728 min.
 
Obrońców Westerplatte09:5829 min.
 
Oliwa09:5930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy