Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo21:42
Budapesztańska21:43
Warneńska21:45
Belgradzka21:47
Piekarnicza21:48
Siedlce21:52
Skrajna21:53
Zakopiańska21:54
Ciasna21:55
Paska21:56
Powstańców Warszawskich21:58
Hucisko
 
22:00
0 min.
 
Dworzec Główny22:022 min.
 
Brama Oliwska22:044 min.
 
Chodowieckiego22:055 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:066 min.
 
Traugutta22:077 min.
 
Opera Bałtycka22:099 min.
 
Politechnika22:1010 min.
 
Miszewskiego22:1111 min.
 
Jaśkowa Dolina22:1313 min.
 
Klonowa22:1414 min.
 
Galeria Bałtycka22:1616 min.
 
Wojska Polskiego22:1818 min.
 
Zamenhofa22:1919 min.
 
Zajezdnia22:2020 min.
 
Strzyża PKM22:2121 min.
 
Uniwersytet22:2222 min.
 
Bażyńskiego22:2323 min.
 
Tetmajera22:2424 min.
 
Derdowskiego22:2525 min.
 
Obrońców Westerplatte22:2626 min.
 
Oliwa22:2727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy