Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo19:19
Budapesztańska19:20
Warneńska19:22
Belgradzka19:24
Piekarnicza19:25
Siedlce19:29
Skrajna19:30
Zakopiańska19:31
Ciasna19:32
Paska19:33
Powstańców Warszawskich19:35
Hucisko
 
19:38
0 min.
 
Dworzec Główny19:402 min.
 
Brama Oliwska19:424 min.
 
Chodowieckiego19:435 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:446 min.
 
Traugutta19:457 min.
 
Opera Bałtycka19:479 min.
 
Politechnika19:4810 min.
 
Miszewskiego19:4911 min.
 
Jaśkowa Dolina19:5113 min.
 
Klonowa19:5214 min.
 
Galeria Bałtycka19:5416 min.
 
Wojska Polskiego19:5618 min.
 
Zamenhofa19:5719 min.
 
Zajezdnia19:5820 min.
 
Strzyża PKM19:5921 min.
 
Uniwersytet20:0123 min.
 
Bażyńskiego20:0224 min.
 
Tetmajera20:0325 min.
 
Derdowskiego20:0426 min.
 
Obrońców Westerplatte20:0527 min.
 
Oliwa20:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy