Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo18:39
Budapesztańska18:40
Warneńska18:42
Belgradzka18:44
Piekarnicza18:45
Siedlce18:49
Skrajna18:50
Zakopiańska18:51
Ciasna18:52
Paska18:53
Powstańców Warszawskich18:55
Hucisko
 
18:58
0 min.
 
Dworzec Główny19:002 min.
 
Brama Oliwska19:024 min.
 
Chodowieckiego19:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:046 min.
 
Traugutta19:057 min.
 
Opera Bałtycka19:079 min.
 
Politechnika19:0810 min.
 
Miszewskiego19:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina19:1113 min.
 
Klonowa19:1214 min.
 
Galeria Bałtycka19:1416 min.
 
Wojska Polskiego19:1618 min.
 
Zamenhofa19:1719 min.
 
Zajezdnia19:1820 min.
 
Strzyża PKM19:1921 min.
 
Uniwersytet19:2123 min.
 
Bażyńskiego19:2224 min.
 
Tetmajera19:2325 min.
 
Derdowskiego19:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte19:2527 min.
 
Oliwa19:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy