Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo07:52
Budapesztańska07:53
Warneńska07:55
Belgradzka07:57
Piekarnicza07:58
Siedlce08:02
Skrajna08:03
Zakopiańska08:04
Ciasna08:05
Paska08:06
Powstańców Warszawskich08:08
Hucisko
 
08:11
0 min.
 
Dworzec Główny08:132 min.
 
Brama Oliwska08:154 min.
 
Chodowieckiego08:165 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:176 min.
 
Traugutta08:198 min.
 
Opera Bałtycka08:2110 min.
 
Politechnika08:2211 min.
 
Miszewskiego08:2312 min.
 
Jaśkowa Dolina08:2514 min.
 
Klonowa08:2716 min.
 
Galeria Bałtycka08:2918 min.
 
Wojska Polskiego08:3120 min.
 
Zamenhofa08:3221 min.
 
Zajezdnia08:3322 min.
 
Strzyża PKM08:3423 min.
 
Uniwersytet08:3625 min.
 
Bażyńskiego08:3726 min.
 
Tetmajera08:3827 min.
 
Derdowskiego08:3928 min.
 
Obrońców Westerplatte08:4029 min.
 
Oliwa08:4130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy