Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo16:59
Budapesztańska17:00
Warneńska17:02
Belgradzka17:04
Piekarnicza17:05
Siedlce17:09
Skrajna17:10
Zakopiańska17:11
Ciasna17:12
Paska17:13
Powstańców Warszawskich17:15
Hucisko
 
17:18
0 min.
 
Dworzec Główny17:202 min.
 
Brama Oliwska17:224 min.
 
Chodowieckiego17:235 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:246 min.
 
Traugutta17:257 min.
 
Opera Bałtycka17:279 min.
 
Politechnika17:2810 min.
 
Miszewskiego17:2911 min.
 
Jaśkowa Dolina17:3113 min.
 
Klonowa17:3214 min.
 
Galeria Bałtycka17:3416 min.
 
Wojska Polskiego17:3618 min.
 
Zamenhofa17:3719 min.
 
Zajezdnia17:3820 min.
 
Strzyża PKM17:3921 min.
 
Uniwersytet17:4123 min.
 
Bażyńskiego17:4224 min.
 
Tetmajera17:4325 min.
 
Derdowskiego17:4426 min.
 
Obrońców Westerplatte17:4527 min.
 
Oliwa17:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy