Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo16:19
Budapesztańska16:20
Warneńska16:22
Belgradzka16:24
Piekarnicza16:25
Siedlce16:29
Skrajna16:30
Zakopiańska16:31
Ciasna16:32
Paska16:33
Powstańców Warszawskich16:35
Hucisko
 
16:38
0 min.
 
Dworzec Główny16:402 min.
 
Brama Oliwska16:424 min.
 
Chodowieckiego16:435 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:446 min.
 
Traugutta16:457 min.
 
Opera Bałtycka16:479 min.
 
Politechnika16:4810 min.
 
Miszewskiego16:4911 min.
 
Jaśkowa Dolina16:5113 min.
 
Klonowa16:5214 min.
 
Galeria Bałtycka16:5416 min.
 
Wojska Polskiego16:5618 min.
 
Zamenhofa16:5719 min.
 
Zajezdnia16:5820 min.
 
Strzyża PKM16:5921 min.
 
Uniwersytet17:0123 min.
 
Bażyńskiego17:0224 min.
 
Tetmajera17:0325 min.
 
Derdowskiego17:0426 min.
 
Obrońców Westerplatte17:0527 min.
 
Oliwa17:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy