Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo14:39
Budapesztańska14:40
Warneńska14:42
Belgradzka14:44
Piekarnicza14:45
Siedlce14:49
Skrajna14:50
Zakopiańska14:51
Ciasna14:52
Paska14:53
Powstańców Warszawskich14:55
Hucisko
 
14:58
0 min.
 
Dworzec Główny15:002 min.
 
Brama Oliwska15:024 min.
 
Chodowieckiego15:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:046 min.
 
Traugutta15:057 min.
 
Opera Bałtycka15:079 min.
 
Politechnika15:0810 min.
 
Miszewskiego15:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina15:1113 min.
 
Klonowa15:1214 min.
 
Galeria Bałtycka15:1416 min.
 
Wojska Polskiego15:1618 min.
 
Zamenhofa15:1719 min.
 
Zajezdnia15:1820 min.
 
Strzyża PKM15:1921 min.
 
Uniwersytet15:2123 min.
 
Bażyńskiego15:2224 min.
 
Tetmajera15:2325 min.
 
Derdowskiego15:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2527 min.
 
Oliwa15:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy