Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Migowo13:39
Budapesztańska13:40
Warneńska13:42
Belgradzka13:44
Piekarnicza13:45
Siedlce13:49
Skrajna13:50
Zakopiańska13:51
Ciasna13:52
Paska13:53
Powstańców Warszawskich13:55
Hucisko
 
13:58
0 min.
 
Dworzec Główny14:002 min.
 
Brama Oliwska14:024 min.
 
Chodowieckiego14:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:046 min.
 
Traugutta14:057 min.
 
Opera Bałtycka14:079 min.
 
Politechnika14:0810 min.
 
Miszewskiego14:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina14:1113 min.
 
Klonowa14:1214 min.
 
Galeria Bałtycka14:1416 min.
 
Wojska Polskiego14:1618 min.
 
Zamenhofa14:1719 min.
 
Zajezdnia14:1820 min.
 
Strzyża PKM14:1921 min.
 
Uniwersytet14:2123 min.
 
Bażyńskiego14:2224 min.
 
Tetmajera14:2325 min.
 
Derdowskiego14:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte14:2527 min.
 
Oliwa14:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy