Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo04:42
Budapesztańska04:43
Warneńska04:45
Belgradzka04:47
Piekarnicza04:48
Siedlce04:52
Skrajna04:53
Zakopiańska04:54
Ciasna04:55
Paska04:56
Powstańców Warszawskich04:58
Hucisko
 
05:00
0 min.
 
Dworzec Główny05:022 min.
 
Brama Oliwska05:044 min.
 
Chodowieckiego05:055 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:066 min.
 
Traugutta05:077 min.
 
Opera Bałtycka05:099 min.
 
Politechnika05:1010 min.
 
Miszewskiego05:1111 min.
 
Jaśkowa Dolina05:1313 min.
 
Klonowa05:1414 min.
 
Galeria Bałtycka05:1616 min.
 
Wojska Polskiego05:1818 min.
 
Zamenhofa05:1919 min.
 
Zajezdnia05:2020 min.
 
Strzyża PKM05:2121 min.
 
Uniwersytet05:2222 min.
 
Bażyńskiego05:2323 min.
 
Tetmajera05:2424 min.
 
Derdowskiego05:2525 min.
 
Obrońców Westerplatte05:2626 min.
 
Oliwa05:2727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy