Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo23:28
Budapesztańska23:29
Warneńska23:31
Belgradzka23:33
Piekarnicza23:34
Siedlce23:38
Skrajna23:39
Zakopiańska23:40
Ciasna23:41
Paska23:42
Powstańców Warszawskich23:44
Hucisko
 
23:46
0 min.
 
Dworzec Główny23:482 min.
 
Brama Oliwska23:504 min.
 
Chodowieckiego23:515 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:526 min.
 
Traugutta23:537 min.
 
Opera Bałtycka23:548 min.
 
Politechnika23:559 min.
 
Miszewskiego23:5610 min.
 
Jaśkowa Dolina23:5711 min.
 
Klonowa23:5812 min.
 
Wt.,25.02
Śr.,26.02
Galeria Bałtycka00:0014 min.
 
Wojska Polskiego00:0216 min.
 
Zamenhofa00:0317 min.
 
Zajezdnia00:0418 min.
 
Strzyża PKM00:0519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy