Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Migowo21:19
Budapesztańska21:20
Warneńska21:22
Belgradzka21:24
Piekarnicza21:25
Siedlce21:29
Skrajna21:30
Zakopiańska21:31
Ciasna21:32
Paska21:33
Powstańców Warszawskich21:35
Hucisko
 
21:37
0 min.
 
Dworzec Główny21:392 min.
 
Brama Oliwska21:414 min.
 
Chodowieckiego21:425 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:436 min.
 
Traugutta21:447 min.
 
Opera Bałtycka21:469 min.
 
Politechnika21:4710 min.
 
Miszewskiego21:4811 min.
 
Jaśkowa Dolina21:5013 min.
 
Klonowa21:5114 min.
 
Galeria Bałtycka21:5316 min.
 
Wojska Polskiego21:5518 min.
 
Zamenhofa21:5619 min.
 
Zajezdnia21:5720 min.
 
Strzyża PKM21:5821 min.
 
Uniwersytet21:5922 min.
 
Bażyńskiego22:0023 min.
 
Tetmajera22:0124 min.
 
Derdowskiego22:0225 min.
 
Obrońców Westerplatte22:0326 min.
 
Oliwa22:0427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy