Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Migowo20:59
Budapesztańska21:00
Warneńska21:02
Belgradzka21:04
Piekarnicza21:05
Siedlce21:09
Skrajna21:10
Zakopiańska21:11
Ciasna21:12
Paska21:13
Powstańców Warszawskich21:15
Hucisko
 
21:17
0 min.
 
Dworzec Główny21:192 min.
 
Brama Oliwska21:214 min.
 
Chodowieckiego21:225 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:236 min.
 
Traugutta21:247 min.
 
Opera Bałtycka21:269 min.
 
Politechnika21:2710 min.
 
Miszewskiego21:2811 min.
 
Jaśkowa Dolina21:3013 min.
 
Klonowa21:3114 min.
 
Galeria Bałtycka21:3316 min.
 
Wojska Polskiego21:3518 min.
 
Zamenhofa21:3619 min.
 
Zajezdnia21:3720 min.
 
Strzyża PKM21:3821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy