Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Migowo07:02
Budapesztańska07:03
Warneńska07:05
Belgradzka07:07
Piekarnicza07:08
Siedlce07:12
Skrajna07:13
Zakopiańska07:14
Ciasna07:15
Paska07:16
Powstańców Warszawskich07:18
Hucisko
 
07:21
0 min.
 
Dworzec Główny07:232 min.
 
Brama Oliwska07:254 min.
 
Chodowieckiego07:265 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:276 min.
 
Traugutta07:298 min.
 
Opera Bałtycka07:3110 min.
 
Politechnika07:3211 min.
 
Miszewskiego07:3312 min.
 
Jaśkowa Dolina07:3514 min.
 
Klonowa07:3716 min.
 
Galeria Bałtycka07:3918 min.
 
Wojska Polskiego07:4120 min.
 
Zamenhofa07:4221 min.
 
Zajezdnia07:4322 min.
 
Strzyża PKM07:4423 min.
 
Uniwersytet07:4625 min.
 
Bażyńskiego07:4726 min.
 
Tetmajera07:4827 min.
 
Derdowskiego07:4928 min.
 
Obrońców Westerplatte07:5029 min.
 
Oliwa07:5130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy